ARI ÇATI VE DEKORASYON

Arı Çatı ve Dekorasyon Ceo

            Arı Çatı ve Dekorasyon adlı firmamız;  01.11.2015 tarihinde sizlere en iyi hizmeti vermek için faaliyete geçti.  Bu belirttiğimiz tarihten itibaren sektörde her geçen gün adımızı daha çok duyurmaya devam ediyoruz.  Biz açılışımızı yapmadan önce piyasada çatı için ne gerekli ve eksikse onları not ederek üzerinde çalışmalar yapıp öyle işe başladık.

Firmamızda öncelikli hedefimiz;  kalite standartlarını baz alarak,  teknoloji kullanımı,  bilgi birikimini ve rekabeti oluşturup sizlere güçlü bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayarak yola çıktık.

              Verdiğimiz sözü tutarak her işte kalite standartlarıyla birlikte sorumluluğu da biz üstümüze alarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktır.  Güçlü,  başarılı ve aynı zamanda güvenilir çalışma sistemine sahip bir iş aşkıyla yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle birlikte sağladığı güveni de içine katarak sektörümüzde marka olacak bir seviyeye ulaşacağız.   Hedefimiz,  hızlı bir şekilde gelişerek daha çok şehir ve ülkelere çatı hizmeti sunmaktır.

Arı Çatı ve Dekorasyon Firması Ayrıcalıkları

             Firma olarak Çatı konusunda uzman ekibimizle daima hizmetinizdeyiz. Her konunun uzmanı farklı olduğu gibi çatının uzmanı da biziz.

Yenilikçi Hizmet Anlayışı ;

Sektörel gelişmeyi dünya çapında takip ederek yeniliklere ayak uydurmaya çalışıyoruz.

Ekonomik Hizmet Anlayışı ;

Müşterilerimize elimizden geldiği kadar ekonomik fiyat politikasıyla hizmet sunuyoruz.

Kaliteli Ustalarımızla Hizmet ;

Kendi ustalarımızın geliştirdiği (buluşunu ) yaptığı metotlarla farklı bir hizmet sunuyoruz.

Çalışma Sürecimiz

Firması Amacımız ;

Vizyonumuz – Misyonumuz

              Her eylemi zamanında yaparak müşteri memnuniyetini en ön planda tutup işimizi doğru şekilde yapmaktır. Arı Çatı ve Dekorasyon olarak ilerleyen teknolojiye ayak uyduran,  kalıcı olmayı hedefleyerek sürekli büyümeyi kendine amaç edinen ekibimiz;  güvenilir bir faaliyetle birlikte hizmet anlayışına sahiptir.

              Siz değerli müşteri ve yatırımcılarımıza en iyi hizmeti sunarak,  yenilikçi çözümler,  kalite standartlarıyla birlikte küçük miktarlarda paralarla büyük birbirinden değerli projeler geliştirerek sizlerin mutluluğunu artırmayı kendimize ilke edindik.  Firmamız,  sektörde iş güvenliğiyle birlikte çevreyi korumayı ilke edinen toplumun her geçen gün daha ileri seviyeye ulaşmasına öncü olmayı başarmıştır.

Hizmet Alanlarımız

Başlıca sunduğumuz Hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz ; 

Ahşap Çatı Yapımı                                    Çatı Aktarma Ustası                  Çatı İzolasyon Ustası
Çatı Oluk Ustası           Çatı Örtüsü                   Çatı Tamiri
Çatı Ustası           Eternit Ustası                  Onduline Çatı Ustası
Sandviç Panel Ustası           Sıfırdan Çatı Yapımı                   Single Çatı Yapımı

Bizlere sosyal medya hesabımızdan ulaşmak isterseniz. facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zeytinburnu'nda bulunan depomuz bir süredir çatı tarafından akıtmaya başlamıştı, tavsiye üzerine Arı Çatı ve Dekorasyon firması ile tanıştık mükemmel işçilikle sorunu giderdiler teşekkür ederim.
Aydın
Aydın KARA
CND LOJİSTİK
Bakırköy de bulunan özel diş kliniğimizde çatı sorunu yaşadık, internet üzerinden Arı Çatı ve Dekorasyon firmasını bulduk. Kaliteli çalışma ve Ekonomik fiyatlarla projelerini kısa sürede tamamladılar teşekkür ederim.
fahri aslan
Fahri ASLAN
Diş Hekimi
Beylikdüzü bölgesinde bulunan ekmek fırınımızın çatısı Arı Çatı sayesinde sadece bir günde mükemmel bir hale geldi. Teşekkür ederim.
meltem altan
Meltem ALTAN
Altan Gıda
Avcılarda bulunan evimizin çatısı ve balkon kapama işlemini yaptırdık. Tavsiye ederim çok güzel işçilik yanında fiyatları da uygundu tekrardan teşekkür ederim.
Hatice Tarhan
Hatice TARHAN
Ev Hanımı
Content Protection by DMCA.com