BAŞAKŞEHİR ÇATI USTASI 

Başakşehir Çatı Ustası, başakşehir bölgelerimiz

Başakşehir Çatı Ustası, oluk ve izolasyon tamiri. Shingle ve Sandviç panel ve Ahşap Çatı yapımı Çatı ustası ve Başakşehir Çatıcı hizmeti.

Başakşehir Çatı Ustası

Arı Çatı Dekorasyon olarak Başakşehir de Başakşehir çatı ustası adı altında verdiğimiz hizmet sırasında işlerimizi titizlikle sürdürmekteyiz. Bölgenin mevsimsel olarak değişkenlik gösterdiği gerçeğini bilerek çalışmalarımızı o yönde şekillendirmekteyiz. Sıfırdan çatı işleriniz de ya da mevcuttaki çatı onarımı  ve çatı tadilat işlerinizde tecrübeli çatı ustaları en önemli destekçiniz olacaktır. Aldığınız hizmet sırasında yılların da vermiş olduğu birikimle, malzeme seçiminde ve kullanımında firma olarak farkımızı hissedersiniz. Konusunda uzman kadromuz ve geniş referanslarımızla sağladığımız kaliteli hizmet, bölgede daima yükselen yıldız olmamıza neden olmaktadır. Çatı hizmetleri sırasında, çatı ile ilgili faaliyet alanlarımızdaki çeşitliliğimizle, müşterilerimize her teknik konuda kısa ve nokta açışı çözümler  sunuyoruz.

Arı Çatı Dekorasyon olarak Başakşehir çatı ustası hizmeti sunarken, kullandığımız malzemeler sayesinde yaptırdığınız çatılar uzun ömürlü olarak yapımı tamamlanmaktadır. Ekonomik fiyatlarımız ile müşterilerimizin bütçe dostu olan En Uygun Başakşehir çatı ustaları kalitesinden ödün vermemektedir.

Başakşehir Çatı Ustası
Başakşehir Çatı Ustası

BAŞAKŞEHİR ÇATI USTASI NE İŞ YAPAR ?

Firma olarak Başakşehir çatı ustaları adı altında sürdürdüğümüz faaliyetlere kısaca değinelim. Bilindiği üzere eğimli çatıların yapımı sırasında, çatı üstündeki iskelet denen bölümün kaplama malzemesi ile donatılması zahmetli bir iştir. Bununla birlikte duvarlar, kirişler ve döşemeler üstüne oturtulan ve yastık kirişi adı verilen bölüme kalas parçası yerleştirilir. Nedeni ise neme karşı sağlam duracak olan ruberoid ya da diğer pestil malzemelerinin ara yalıtım gereci olarak sandviç şeklinde yerleştirilmesidir. Bu bir yöntem olduğu gibi diğer bir yöntem ise duvar mesnetlerine çatı döşemesi işlemi yapmadan da sağlam bir çatı montajı yapılabilir. Çatı yapımında Malzemelerin kullanımı sırasında Shingle olarak nitelendirilen malzeme türüyle, montajlarınız desenli ve estetik bir şekilde sonuçlanır. Firmamızın tercih edilmesinin nedenlerinden birisi de bu malzeme türüdür diyebiliriz.

Çatı yapımı sırasında demir profil ve ahşap iskeletler üstüne osb yerleşimi yapılır. Eğer tercihiniz ahşaptan yana ise ; akustik yanmayan köpükler tavan ile duvar yüzeyi arasına uygulanarak sağlıklı bir ses yalıtımı sağlanır. Bunun gibi bir çok teknik detayı çatı yapımı sırasında, firmamız olan Arı çatı Dekorasyon ile kaliteli ve güvenli bir şekilde uygulatabilirsiniz.

Başakşehir Çatı Ustası hizmeti -Başakşehir Çatıcı
Başakşehir Çatı ustası Hizmeti -Başakşehir Çatıcı

BAŞAKŞEHİR ÇATI USTASI İŞİNİN EHLİ Mİ ?

Arı çatı dekorasyon Başakşehir çatı ustası hizmetinde işinin ehli bir firmadır. Bunu gönül rahatlığıyla söylüyoruz çünkü, müşteri geri dönüşlerindeki memnuniyet ve ustalarımızın konusunda uzman olması en büyük avantajlarımızdandır. Yıllardır sürdürdüğümüz özenli çalışmalarımız sonuçlarını bizlere mutlu müşteriler olarak sunmuştur. Bu sonuçları elde etmek için daima en yüksek gayreti sarf ediyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız en uygun maaliyetler ile bölgede en fazla tercih edilen firmadır.

En Uygun Başakşehir Çatı Ustaları-Başakşehir Çatıcı
En uygun Başakşehir Çatı Ustası

BAŞAKŞEHİR ÇATI USTASI ÇATI YAPIMI VE AKTARIMI

Başakşehir çatı ustaları olarak müşterilerimize sıfırdan çatı yapımı, kısmi çatı tamir ve onarımı ile alakalı en iyi hizmeti sunmak daima ilkemiz olmuştur. Konusunda uzman çatı ustası arayanlar için en doğru adres olduğumuzu bir kez daha belirtmekte fayda görüyoruz. Çatılar genel olarak kullanım esnasında kar ve yel yüklerini güvenli bir şekilde taşıyabilmesi için, çatı yapımı sırasında ana temeli oluşturur.Yağmur ve kar suları bina içlerine kadar ulaşmadan direk olarak en kısa sürede oluklardan ve borulardan doğru şekilde tahliye olmalıdır. Bunun içinde doğru şekilde çatı yapımı işlerinin işinin ustası kişilere ve firmalara teslim edilmesi şarttır.

Çatı aktarma uygulamalarını kısaca tarif edelim. Kiremitlerin omuz mahyaları ‘nın tamamen sökülmek kaydıyla, dere değişimi, baca, yatay dere yapımı gibi çatı tahtalarının yenilenmesini sağlayan uygulamalar olarak tanımlayabiliriz. Başakşehir çatı yapımı hizmeti verirken, açılan çatının devir işlemi sırasında çatı muşambası ‘nın serilerek, kiremitlerin ipinde galvaniz tel göz önünde bulundurulur. Daha sonrasında kiremit özelliği göz önünde bulundurularak çakılma işlemi gerçekleştirilir. Çakılacak derelerin montajının baca yapımı omuz mahyaları ‘nın dizilmesi ve sıvanması işlemi ile son bulur.

Çatı aktarım işlemlerinin doğru olarak yapılabilmesi için tüm bu adımların hızlı ve doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Doğru yapılması sonucunda uzun ömürlü bir çatı kullanımı olarak siz değerli müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza en doğru faydayı sağlar. Tüm bu yerinde ve doğru işlemler için en kısa sürede Başakşehir çatı ustası olarak hizmet veren firmamızla iletişime geçiniz.

Kaliteli Başakşehir Çatı Ustası-Başakşehir Çatıcı
Kaliteli Başakşehir Çatı Ustası-Başakşehir Çatıcı

BAŞAKŞEHİR ÇATI TADİLAT USTALARI NASIL ÇALIŞIR ?

Arı Çatı Dekorasyon olarak Başakşehir de Başakşehir Çatı tadilat hizmeti veren bir firmanın önemine kısaca değineceğiz. Öncelikle firma bünyesinde çalışan ya da çalışacak olan ustaların davranış biçimleri önem arz etmektedir. Ustaların Kibar ve işçilik konusunda en yüksek yetkinlikler ve koşulları sağlayacak, alanında bilgili ve uzman kişiler olması ön şarttır. Çünkü bir firmada çalışanların müşteriye davranış biçimi o firmanın temsil ettiği değerleri apaçık ortaya koymaktadır.

Firmamız en deneyimli, işini en iyi yapmaya çalışan çatı ustalarına sahiptir. Bu nedenle hali hazırda yaptığımız ve yapmakta olduğumuz çalışmalar konusunda daima yüksek güven sağlar. Bu nedenle sadece başakşehir de değil istanbul ’un her noktasında en iyi ustalar ile en iyi hizmeti sunabilmenin haklı gururu içerisindeyiz.

Sonuç olarak şunu bilmelisiniz ki ister sıfırdan çatı yaptırın, isterse çatınızı onarmak  isteyin bizi aradığınız takdirde kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Ustalarımız çatı yapılacak alanda keşif yaparak, Çatı yapılacak alanların özel tasarımlarla sistemin düzgün olarak belirlenmesini sağlamaktır. Daha sonrasında ise çevreye zarar vermeden çalışılarak işin en sağlıklı ve temiz yapılması konusunda plan yapmaktır. Bir çok Kriter değerlendirilerek alanında uzman olan Çatı ustası firmamız keşfini tamamladıktan sonra onayınızı bekleyecektir.

Fiyat onayınızdan sonra hemen çalışmalara başlayan firmamızdan hizmetinizi en kısa sürede ve hızlı bir şekilde alırsınız. Yapılan doğru yönlendirmeler ile Başakşehir çatı ustası sayesinde tasarruf sağlayacağınız alanlar artmaktadır.Tecrübenin ve Kaliteli işçiliğin buluştuğu adres olarak bölgemizde öncü firmayız. Haklı gururumuzu sürekli genişleyen ailemizle ve siz değerli müşterilerimizle birlikte paylaşıyoruz. Müşterilerimize daima aile ortamı ve sıcaklığını hissettirmek firmamız gelenekleri arasında yer almaktadır. Kısaca Güven ve Kalite Başta Başakşehir çatı ustası hizmeti veren biz olmak üzere, hizmet sektöründe herşeydir.

Başakşehir de çatı ustası çalışmalar sırasında sizlerin karşılaştığı bir çok soruna karşı çok yönlü uğraş vermektedir. Firmamız çatı sistemleri üzerinde önceden deneyimlenmiş çatı işçilik veya çatı malzemeleriyle alakalı daha verimli ve az maliyet oluşturacak çözümler sunar. Ustalarımıza ; fabrika, apartman, bina, ev, okul, hastahane, teras, villa, işyeri, ofis, bahçe, daire, balkon ve inşaat gibi alanlarda güvenebilirsiniz.

Ustalarımıza Başakşehir Çatı ustası hizmeti konusunda kesinlikle güveniniz. Sürekli yetkinliğini gelişen teknoloji ile güncel tutan ustalarımız daima hizmete hazırdır.Bir telefon kadar sizlere yakın olduğumuzu tekrar hatırlatalım. Arı Çatı Dekorasyon olarak sunduğumuz hizmetler konusunda gerek malzeme gerekse de işçiliklerde sürpriz fiyatlandırmalarla kesinlikle karşılaşmazsınız. Bunun taahhüdünü fiyatlandırma yapmadan önce öncü keşiflendirmeler yaparak sağlıyoruz. İstanbul Çatı ustası olarak ilkelerimiz doğrultusunda hareket etmek genel prensiplerimiz arasındadır.

Arı Çatı Dekorasyon  hakkında daha fazla bilgi alabilmek için ;

https://www.facebook.com/aricatidekorasyon/ adresini kullanarak Facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Başakşehir Çatı ustası hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ;

https://www.aricati.com/hizmetlerimiz/cati-ustasi/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avcılar Çatı Ustası Adalar Çatı Ustası  – Ataşehir Çatı Ustası – Arnavutköy Çatı Ustası – Bayrampaşa Çatı UstasıBağcılar Çatı Ustası  –Bakırköy Çatı Ustası Fatih Çatı UstasıGüngören Çatı UstasıGaziosmanpaşa Çatı UstasıKadıköy Çatı UstasıSilivri Çatı Ustası –  Şişli Çatı UstasıZeytinburnu Çatı Ustası

5/5 - (15 votes)
Content Protection by DMCA.com
aricati hakkında 57 makale
İstanbul Merkezli olarak Çatı ustası olarak çalışmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın