GÜNGÖREN ÇATI USTASI

Güngören Çatı Ustası,Güngören Çatıcı,Güngören oluk Ustası,Güngören Çatı tamiri, güngören bölgelerimiz
Güngören Çatı Ustası, güngören bölgelerimiz

Güngören Çatı Ustası, oluk ve izolasyon tamiri. Shingle ve Sandviç panel ve Ahşap Çatı yapımı Çatı ustası  hizmeti.

GÜNGÖREN ÇATI USTASI

Güngören Çatı Ustası ; işlemleri  binaların daha uzun ömürlü olarak kullanılmasına  olanak sağlamaktadır. Bu noktada, çatıların bakım ve onarımının belirli aralıklarla yapılması gereklidir. Çatılar; binaların en çok zarar gören alanları olarak bilinirler. Binaların en üst bölümü olmaları; bu konudaki en önemli sebep olarak dikkat çekmektedir. Yağışlar, rüzgarlar, sıcak havalar, ultraviyole ışınlar ve daha birçok etken yüzünden çatıların çok ciddi zararlarla karşılaşması söz konusu olmaktadır. Bu noktada, binaların en çok tadilat isteyen kısımlarının çatılar olduğunu belirtmek gerekir.

Çatılar; iki kısımdan meydana gelmektedir. Çatı kaplaması ve taşıyıcı kısım olmak üzere iki farklı bölüm bulunmaktadır. Çatı tadilatı sırasında tüm bu bölümlerin ayrı ayrı düşünülmesi gerekmektedir. Tadilat işlemleri; çatıların kısımlarına özel olarak yapılmalıdır. Taşıyıcı kısım; malzemesinin ahşap, betonarme veya çelik oluşuna göre, kaplama malzemelerinin ağırlığına göre, çatı eğimine ve yine kaplama malzemelerinin yüküne ve cinsine göre değişmektedir. Bu noktada, tadilat işlemleri de buna uygun olarak Güngören çatı Ustası tarafından yapılmak zorundadır.

Güngören Çatı Ustası,Güngören Çatıcı,Güngören oluk Ustası,Güngören Çatı tamiri
Güngören Çatı Ustası

Çatıların yaşam alanları için farklı bir önemi daha bulunmaktadır. Binalardaki ısı geçişinin toplam kaybının %25’i çatılarla doğrudan alakalıdır. Bu oran yüzünden yaşam alanlarının ısıtma ve soğutma masrafları ciddi biçimde artmaktadır. Sonuç olarak, çatıların bakım, onarım ve tadilat işlemlerini yapmak adına kaliteli ve profesyonel bir çatı ustasıyla çalışmalısınız. Bu noktada, tercihiniz Güngören çatı ustası hizmeti sunan Arı Çatı Dekorasyon olmalıdır.

GÜNGÖREN ÇATI USTASI NE İŞ YAPAR ?

Güngören Çatı ustası; başta çatı tamiri olmak üzere çatı izolasyonu ve diğer bakım onarım işlemlerini yapan kişidir. Bu işlerin hepsini yapabilmek için ciddi bir uzmanlık gerekmektedir. Ayrıca, işçilik kalitesinin önemi büyüktür. Bu noktada, çatı ustalarının bu alanlardaki ihtiyaçları karşılamak adına hizmet verdiğini söylemek gerekir. Çatı izolasyonu sayesinde binaların ısı kayıpları önlenmektedir. Bunun yanı sıra, insanlar, çok daha konforlu yaşam alanlarına kavuşmaktadırlar. Isı yalıtımı yaptırırken işinin ehli bir çatı ustası bulmak oldukça zordur. Yapılan işin sağlam ve kaliteli olması için aynı zamanda kaliteli bir işçilik gerekmektedir. Çatı izolasyonu sayesinde enerji tasarrufu sağlanacaktır. Bu durumun bir sonucu olarak, yakıt giderleri de azalacaktır. Tüm bu işlemlerin sorunsuz olarak tamamlanması için Güngören çatı ustası olarak bizi tercih edebilirsiniz!

Ekonomik Güngören Çatı Ustası
Ekonomik Güngören Çatı Ustası

İŞİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPAN GÜNGÖREN ÇATI USTASI !

Her türlü yapılarınızın çatılarıyla alakalı sorunlarında hiçbir endişe duymadan bizlerden hizmet alabilirsiniz. Güngören çatı ustası olarak çatı tamiri konusunda en iyi hizmeti verdiğimizi iddia ediyoruz. Uzman çalışan kadromuz ve gezici araç servislerimiz ile yaşamış olduğunuz sorunlara en kısa zamanda müdahale edilmektedir. Probleminizi bize ilettikten sonra neredeyse aynı gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılmaktadır. Çatı tamiri ve diğer konularda eksiksiz bir hizmet sunulmaktadır.

Çatı kaplama, aktarma ve tadilat işlemlerinde en iyi hizmeti almak adına günün her saatinde bizleri arayabilirsiniz. Hem internet sitemiz ve iletişim numaralarımız üzerinden bizlere yaşamış olduğunuz çatı sorunlarını aktarabilirsiniz. Anında sorun tespiti ve garantili işlem olanağı sunan firmamız; çatılarınıza dair yaşamış olduğunuz sorunların en kısa zamanda çözülmesini sağlamaktadır.

Güngören çatı ustası arayanlar için hizmet sunan Arı Çatı Dekorasyonu tercih etmek için gerçekten çok fazla sebebiniz var! Her şeyden önce, çatı tamiri için ekonomik anlamda size asla yük olmayacak hizmetler sunuyoruz. Bu sayede, bütçenizi dengede tutmak adına hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Bunun yanı sıra, yalnızca çelik çatı yapılarınız için değil aynı zamanda ahşap çatı yapılarınız için de en uygun çözümleri üretiyoruz. Hatta, bu sektörde rakipsiz bir firma olduğumuzu iddia ediyoruz. Bugüne kadar binlerce yaşam alanı sahibi, çatı sorunlarının çözülmesi adına bizi tercih etmiştir. Müşteri memnuniyetimiz en üst seviyededir. İnternetteki kullanıcı yorumlarına bakarak ve referanslarımızı gözlemleyerek firmamız hakkında fikir edinebilirsiniz.

Gungören Çatı Kaplama Ustası
Güngören Çatı Ustası

GÜNGÖREN ÇATI TADİLATININ ÖNEMİ

Çatı tadilatı sayesinde her şeyden önce, çatıların doğa olaylarına karşı daha dayanıklı ve sağlam olması söz konusudur. Bunun yanı sıra, yukarıda da söylediğimiz gibi çatı izolasyonu sayesinde enerji tasarrufu sağlanacaktır. Sonuç olarak, yaşam alanı sahiplerinin yakıt giderleri azalacaktır. Bir başka deyişle, insanların binalarında hem daha mutlu olması hem de ekonomik şartlarda yaşaması imkanı sunulmaktadır.

Güngören çatı tadilatı; binalarda genel olarak mantolama işlemleriyle beraber yapılmaktadır. Ancak, çatı tadilatından önce baca dipleri başta olmak üzere baca sıvaları, çatı iskeleti ve su deresi gibi tüm çatı elemanlarının baştan sona detaylı olarak incelenmesi gerekmektedir. Bilhassa çok fazla hasar almış ve tadilat yapılsa dahi kurtarılması mümkün olmayan çatılar için farklı yöntemlere başvurulmalıdır. Bu tür özelliklere sahip çatıların tamir edilmesinden ziyade doğru ayrıntılar ile yeni bir çatının yapılması daha mantıklı olacaktır.

Güngören çatı ustası olarak kiremit çatı kaplamalarının tadilatı konusunda en iyi hizmeti verdiğimizi iddia ediyoruz. Çatı kiremitleri; tarafımızdan tek tek incelenmektedir. Kırılan kiremitler yenisiyle değiştirilmektedir. Ayrıca, bakım ve denetim işlemleri esnasında kiremitlere zarar verilmeyecek şekilde üzerinden geçilmesine çalışılmaktadır. Bunun yanı sıra, baca dipleri; ayrıntılı su geçirmez izolasyon malzemeleri kullanılarak bilhassa su sızmalarına karşı korunmaktadır. Yalıtım malzemelerinin hava şartlarından dolayı zarar görmesi söz konusu olabilir. Bu gibi hallerde, belirli dönemlerde baca diplerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Yalıtım yeteneğini yitirmiş veya yitirmek üzere olan malzemelerin yenisiyle değiştirilmesi şarttır.

Çatı iskeleti tadilatı ise ayrı bir önem taşımaktadır. Bilhassa taşıyıcı sistemi tahta olan çatılarda doğa olayları veya eskimeden kaynaklı, birtakım çürüme, kırılma ve esneme gibi durumlara rastlanması söz konusudur. Bu gibi hallerde, çatı sistemi, kendisinden beklenen işlevleri tam olarak yerine getiremeyecektir. Hatta, bu tip hasarların çatıların tamamen çökmesine dahi sebep olması mümkün olabilir. Hasar görmüş çatı iskeleti elemanlarının vakit kaybetmeden yenisiyle Güngören Çatı Ustaları tarafından değiştirilmesi gerekir.

Güngören Çatı Ustası Desteği
Güngören Çatı Ustası Desteği

GÜNGÖREN ÇATI USTASI İÇİN EN İYİ SEÇENEK !

Çatı tamiri konusunda deneyimli bir adres arıyorsanız tercihiniz kesinlikle Güngören çatı ustası olarak firmamız olmalıdır. Bu noktada, sizlere her zaman bir telefon kadar yakın olduğumuzu iddia ediyoruz. İstediğiniz her an sizlere hızlı bir şekilde ulaşabiliriz. Aynı gün içerisinde çalışmalarımıza başlayıp kısa süre içerisinde anahtar teslim hizmet sunabiliriz. Sonuç olarak, çatı tamiri ve izolasyon işlemleri konusunda bizden hizmet alarak hem maddi hem de manevi açıdan kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Isıtma ve soğutma gibi konularda daha az masrafınız olur. Bunun yanı sıra, yaşam alanınızda daha mutlu olursunuz.

Güngören çatı ustaları olarak çatı bakım ve onarım işlemlerinde, her şeyden önce, CE belgeli malzemeler kullanmaktayız. Bunun yanı sıra, çatının yenilenmesi veya tamir edilmesi işlemlerinde kullanılacak olan yalıtım ve kaplama malzemelerinin projeye veya ayrıntıya göre kullanılması gerekmektedir.

Ancak, ayrıntının olmadığı hallerde, malzeme üreticilerinin tavsiye ettiği şekilde malzemelerin uygulanması tercih edilmektedir.Güngören çatı ustası olarak tüm bu detayların farkında olarak hizmet sunuyoruz.

Firmamızda çatı yapımı sırasında çalışan personelin şahsi koruyucu ekipmanlarını kullanmasına çok dikkat edilmektedir. Malzemelerin de tüm güvenlikleri sağlanmaktadır. Bilhassa, yangın çıkma ihtimaline karşılık tüm önlemler alınmaktadır. Sonuç olarak, kaliteli bir çatı hizmeti almak adına vakit kaybetmeden bizi aramalısınız.

Arı Çatı Dekorasyon  hakkında daha fazla bilgi alabilmek için https://www.facebook.com/aricatidekorasyon/ adresini kullanarak Facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Güngören Çatı Ustası ve İstanbul Çatı ustası  hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için https://www.aricati.com/hizmetlerimiz/cati-ustasi/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Avcılar Çatı Ustası Adalar Çatı Ustası  – Ataşehir Çatı Ustası – Arnavutköy Çatı Ustası – Bayrampaşa Çatı UstasıBağcılar Çatı UstasıBahçelievler Çatı UstasıBakırköy Çatı Ustası Fatih Çatı UstasıGaziosmanpaşa Çatı UstasıKadıköy Çatı UstasıSilivri Çatı Ustası –  Şişli Çatı UstasıZeytinburnu Çatı Ustası

5/5 - (15 votes)
Content Protection by DMCA.com
aricati hakkında 57 makale
İstanbul Merkezli olarak Çatı ustası olarak çalışmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın