KARTAL ÇATI USTASI

Kartal Çatı Ustası,Kartal çatıcı,Kartal oluk ustası,Kartal Çatı Tamiri
Kartal Çatı Ustası

Kartal Çatı Ustası, oluk ve izolasyon tamiri. Shingle ve Sandviç panel ve Ahşap Çatı yapımı Çatı ustası hizmeti.

KARTAL ÇATI USTASI

İstanbul’un en güzide ilçelerinden olan Kartal’ın çatıları Kartal çatı ustası ile daha sağlam. Özellikle binaların dış etkenlerle en çok mücadele etmek zorunda kalan öğesi çatılardır. Yaz aylarında kavurucu güneş ışınları, bahar aylarında çatıları döven yağmur ve kış aylarında çatıda biriken kar çatının en büyük düşmanlarıdır.

Fakat Kartal çatıcı ile çatılar artık daha kuvvetli. Yılların verdiği tecrübeyi en kaliteli ürünler ile birleştiren usta ekibimiz çatıya dair her projenize hazır.

Temelle beraber bir binanın en önemli mimari öğesi olan çatılar inşaat ve bakım aşamalarında önem istemektedirler. Alelade yapıl ve ya tamir edilmiş bir çatı birkaç sene içerisinde büyük problemler çıkaracaktır. Bu yüzden çatı işleri profesyonellere emanet edilmelidir. Kartal uygun çatı firması olarak en kaliteli ürünlerin ve en profesyonel ustaların birleştiği tek adresiz. Kartal çatı ustası ile çatılarınızı gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kartal çatı yapımı ve Kartal çatı ustası tamiri gibi ustalık gereken işlemlerde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekteyiz. Özellikle müşterilerimizin verdikleri referanslar ile günden güne büyüyen bir müşteri ailesi ile her türlü çatı projesinde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ekibimizin güler yüzlü ve titiz çalışmaları sayesinde müşteri şikâyetleri ile karşılaşmamaktayız. Milimetrik hesaplamaların ve doğru tercihin hayati önem taşıdığı çatı sektöründe sonuna kadar güvenebileceğiniz bir firmayız.

Firmamız aracılığı ile alacağınız kaliteli hizmeti sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Kalitenin şansa bırakılmadığı bu sektörde firmamız ile görüşmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Kartal çatı ustası tarafından verilen ücretsiz keşif hizmeti ile en doğru kararı verme noktasında sizlere yardımcı oluyoruz. Kartal uygun çatı firması olarak kalite sizlere bir telefon kadar yakın bulunmakta.

Kartal Çatı Ustası,Kartal çatıcı,Kartal oluk ustası,Kartal Çatı Tamiri
Kartal Çatı Ustası

 

KARTAL ÇATI USTASI İLE ÇATI YAPIMI AŞAMASI

Bir inşaatın temel kadar dikkat edilmesi gereken aşamalarından birisi de Kartal çatı yapımı aşamasıdır. Bu aşamanın son derece titizlikle hesaplanarak uygulamaya sokulması gerekmektedir. Kullanılacak çatı iskeleti ve çatı örtüsü malzemelerinin seçimi oldukça önemlidir. Bunun yanında çatıda kar ve yağmurun durmaması için çatı eğimi dikkatle hesaplanmalı ve hiçbir nokta atlanmadan uygulanmalıdır. Aksi takdirde yapılan çatı ne yazık ki yakın bir zamanda yıkılmak durumunda kalacaktır.

Çatı iskeletinin yapım aşamasında binanın yüz ölçümü ve iklimi son derece önemlidir. Örneğin ev ve apartman gibi yüzölçümü büyük olmayan yapılarda ahşap iskelet kullanılabilirken, fabrika gibi geniş alanlarda çelik iskelet tercih edilmelidir. Bunun tercihi ise deneyim gerektiren bir işlemdir. Kartal çatı ustası ile bu tercihi doğru biçimde yapabilir ve en sağlam iskelete sahip olabilirsiniz. Kartal çatıcı ustalarının dikkatli hesaplamaları ve kaliteli işçiliği ile kusursuz çatılar altında yaşamak mümkün olacaktır.

Kartal çatı yapımı işleminin bir diğer önemli noktası eğimdir. Eğimin doğru hesaplanması sayesinde kış aylarında kar ve yağmur çatıda uzun süre kalmayarak çatının kolay yıpranmasına neden olmayacaktır. Eğim ve doğru suyollarının düzenlenmesi sayesinde kar ve ya yağmur suyu çatınızdan akıp gidecektir.

Çatı örtüsü tercihi iklim şartları ve binanın fiziki yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin kış şartlarının ağır geçtiği ve karın uzun süre çatıdan gitmediği bölgelerde kiremit çatı tercih edilmektedir. Bunun yanında yaz aylarının uzun sürdüğü yerlerde ise genellikle kumdan üretilmiş çatı örtü malzemesi kullanılır. Çatı örtüsü tercihinin doğru biçimde uygulanması gerekmektedir. Aksi takdirde örtü malzemeleri arasında yer alacak en ufak boşluk suların çatı içerisine girmesine neden olacaktır.

Kartal çatı ustası ile en doğru çatı örtü malzemelerini kaliteli işçilik ile birleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini yaşayacağınız Kartal uygun çatı firması ile en sağlam çatılara sahip olabilirsiniz. Her türlü çatı projeniz için bizlere danışmanızı ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Kartal Çatı Aktarma Ustası,Kartal Çatı Tamiri
Kartal Çatı Ustası

KARTAL ÇATI TAMİRİ VE KARTAL ÇATI AKTARMA USTASI !

Özellikle yaz aylarının gelmesi beraber kış aylarına hazırlık olarak çoğu binada Kartal çatı ustası tamiri ve aktarma işlemi ile karşı karşıya kalabiliriz. Çatı üzerinde yer alan bütün kiremitlerin teker teker alınarak ayrıntılı kontrolden geçirilmesine aktarma işlemi denilmektedir. Aktarma işlemi son derece dikkat gerektiren bir işlem olduğu için Kartal çatı aktarma ustası ile çalışmak en mantıklı karar olacaktır. Çünkü kiremit üzerinde yer alan en küçük yıpranma dahi es geçilmeden müdahale edilecektir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ilk olarak çatı üzerinde yer alan kiremitler zarar görmeyecek şekilde çatıdan sökülür. Ardından bütün kiremitler Kartal çatıcı tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenir. Sorun çıkartacak yıpranmış kiremitler ve ileride sorun çıkarması muhtemel olan kiremitler ayrılarak yenileri ile değiştirilir. Bu işlemin sonrasında çatıyı yeniden döşeme işlemine geçmeden kiremit altına membran malzeme döşenir. Böylece çatıdan en ufak su sızıntısının önüne geçilmiş olur. Ve son olarak çatı örtüsü suyollarına dikkat edilerek yeniden döşenir.

Çatı aktarma işlemi sırasında döşenen kiremitler arasında boşluk kalmamasına son derece dikkat edilmelidir. Çünkü kiremitler arasından ya da baca diplerinden gelebilecek en ufak sızıntı verilen onca emeğin ve paranın boşa gitmesine neden olacaktır. Kartal çatı aktarma ustası ile kışı sızıntı var mı diye tavana bakmadan rahat şekilde geçirebilirsiniz.

Kartal çatı ustası tamiri ise aktarma işleminden farklı olarak çatının iskeleti ile alakalıdır. İyi döşenmemiş bir çatıda ister istemez su sızıntıları olacak ve bu sızıntılar özellikle ahşap iskelete zarar verecektir. Bu zarar ise genellikle çatının çökmesi gibi ağır sonuçlara sebebiyet verecektir. Bu yüzden Kartal çatı ustası tamiri oldukça önemlidir. Bu tip çatı iskeleti çürümesi durumlarında acil ve profesyonel yardım gerekmektedir. Bu konuda uzman Kartal çatı ustası ile bu deformeleri en uygun fiyatlı ve en sağlam şekilde giderebilirsiniz.

 

Kartal Çatı izolasyon Ustası,Kartal Çatı İzolasyon Tamiri
Kartal Çatı Ustası

KARTAL ÇATI İZOLASYON USTASI İLE SAĞLAM ÇATILAR

Kış aylarının gelmesi ile beraber yağan kar hem çatılara hem de bütçemize zarar verebilmektedir. Özellikle ısınma problemi olan son kat dairelerde tüketilen yakıt kişilerin bütçelerini sarsa bilmektedir. Bunun yanında ısınma problemi sonucunda sağlık sorunları da ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunları ortadan kaldırabilmek için Uygun Kartal çatı ustası firması  olarak izolasyon konusunu ihmal etmemenizi öneriyoruz.

Kartal çatı izolasyon ustası  ile sahip olacağınız izolasyon ile evinizde ki sıcak hava kaybolmayacak ve yakıt masraflarınız gözle görülür şekilde azalacaktır. Kaliteli izolasyon ürünlerinin kullanıldığı bu işlem firmamız tarafından uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Birkaç sene yakıttan sağlayacağınız tasarruf ile izolasyon masraflarını bedavaya getirmiş olacaksınız.

Kartal çatı ustası yılların vermiş olduğu deneyim ile izolasyon malzemelerini çatınıza eksiksiz biçimde uygulayacaktır. Böylece hem bütçenize hem de sağlığınıza zarar veren problemli bir çatıdan kurtulmuş olacaksınız. Kullanılan malzeme kadar işçiliğinde önemli olduğu bu işlem sonucunda ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Kartal uygun çatı firması bünyesinde çalışan Kartal çatı izolasyon ustası verdiği ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Bu işlem ile uygulanması gereken izolasyon teknikleri konusunda size yardımcı olacaktır. İzolasyon dışında her türlü çatı projeniz için öncelikli olarak firmamız ile görüşerek en doğru kararı verebilirsiniz.

Kartal çatı ustası kiremitlerin döşenebilmesi adına çatıya tahta kaplamalar yapmaktadır. Bunun yanı sıra, kaplamanın üzerine asla su geçirmeyen membran bir örtü serilmektedir. Buna ek olarak, çatıdaki kiremitler teker teker kontrol edilmektedir. Kırılan kiremitler; kısa süre içerisinde yenisiyle değiştirilmektedir. Sonuç olarak, tüm çatı uygulamaları bu şekilde halledilmektedir.

Kartal Çatı yapımı Ustası,Kartal Çatı yapımı
Kartal Ekonomik Çatıcı

KARTAL ÇATI USTASI İÇİN EN İYİ SEÇENEK!

Kartal da çatı ustası hizmeti arayanlar için yardımcı olan firmamız; çatı tamiri ihtiyaçlarınız için anında hizmet vermektedir. Yapılarınızın çatılarıyla alakalı yaşamış olduğu tüm sorunların çözülmesi adına etkili bir şekilde işlemler yapmaktayız. Uzman kadromuz ve  deneyimli  Kartal çatı ustaları ekibimize  sorunun iletilmesinin ardından hemen harekete geçen ekibimiz sayesinde sorunlarınız en kısa süre içerisinde çözülecektir. Kısacası; probleminizi bize iletmenizin ardından hemen harekete geçilmektedir.

Çatı kaplama, aktarma ve tadilat işlerinde bu sektörün en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Kartal çatı firması olarak bizlere hem internet sitemiz hem de iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Anında sorun tespiti ve bir yıl süreli garantili hizmet şartlarıyla sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesine hayran kalacaksınız.

Kartal da Kartal çatı ustaları  hizmeti arayanlar için en doğru seçenek olan firmamızı tercih etmek için çok fazla sebebiniz var! Her şeyden önce, kaliteli ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir çatı hizmeti veriyoruz. Bizden hizmet aldıktan sonra çatınızla alakalı herhangi bir sorun yaşamanız mümkün olmayacaktır. Buna ek olarak, bu hizmeti en uygun ekonomik koşullarla size sunuyoruz. Diğer firmaların aksine masraf yaratmamaya gayret ediyoruz. Bahanelerden ziyade işimizi tam ve eksiksiz olarak yapmaya inanıyoruz.

Kartal çatı ustası arayanlara hizmet veren firmamız; bünyesinde en profesyonel çatı ustalarını barındırmaktadır. Piyasadaki diğer şirketlerin sahip olduğu yetersiz ve özensiz iş yapan ustalara asla yer vermiyoruz. Daha çok bilgi almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Arı Çatı Dekorasyon hakkında daha fazla bilgi alabilmek için https://www.facebook.com/aricatidekorasyon/ adresini kullanarak Facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kartal çatı ustası hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için https://www.aricati.com/hizmetlerimiz/cati-ustasi/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avcılar Çatı Ustası Adalar Çatı Ustası  – Ataşehir Çatı Ustası – Arnavutköy Çatı Ustası – Bayrampaşa Çatı UstasıBağcılar Çatı UstasıBahçelievler Çatı UstasıFatih Çatı UstasıGüngören Çatı UstasıGaziosmanpaşa Çatı UstasıKadıköy Çatı UstasıSilivri Çatı Ustası –  Şişli Çatı UstasıZeytinburnu Çatı Ustası

5/5 - (27 votes)
Content Protection by DMCA.com
aricati hakkında 57 makale
İstanbul Merkezli olarak Çatı ustası olarak çalışmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın