Sultangazi Çatı Ustası

Sultangazi Çatı Ustası Firması

Sultangazi Çatı Ustası
Sultangazi Çatı Ustası

Bir yapının en önemli unsurlarından olan çatılarımız Sultangazi çatı ustası ile artık daha sağlam. Yapılarımızı yılın 365 günü çevre koşullarına karşı koruyan çatıların sağlam olması son derece önemlidir. Temelle beraber bir yapının en önemli öğesi çatılardır. Çatıların sağlam olabilmesi için ise malzeme kalitesi ve işçilik hayati derecede önem taşır. İstanbul Çatı Ustası firmamız gerek Sultangazi çatı ustası yapımı gerekse Sultangazi çatı tamiri konularında kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik bulabilmek oldukça zor bir konudur.

Çatı yapımı ve çatı tamiri konularında sunduğumuz birinci işçilik ile müşteri memnuniyetini esas tutmaktayız. Hiç detayın atlanmadığı yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışan ustalarımız bu hizmeti uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Müşterimiz için sunduğumuz ücretsiz keşif hizmeti ile çatınız hakkında en doğru kararı vermenize yardımcı oluyoruz. Sultangazi çatı ustası İstanbul için sağlam çatıların vazgeçilmez adreslerinden birisidir.

Çatıya dair bütün projeleriniz değerlendirmek ve sizlere yardımcı olmak adına sizleri en uygun Sultangazi çatı ustası firması olan işletmemize bekliyoruz.

Sultangazi Çatı Yapımı

Sultangazi Çatı Yapımı
Sultangazi Çatı ustası Yapımı

Çatılar bir yapının en önemli öğelerinden olduğu için son derece dikkatle inşa edilmelidirler. İnce hesaplamalar, kaliteli malzemeler ve maharetli ellerin birleşimi ile sağlam bir çatı yapmak mümkündür. Çatılar binalar için bir kalkan vazifesi gördüğü için sağlam ve dayanıklı olmak zorundadırlar. En ufak ayrıntısı atlanmadan ince işçilik ile inşa edilen çatılar uzun süre formu bozulmadan ayakta kalabilmektedir. Bunun bilincinde olan müteahhitler ise çatılarını profesyonel ustalara emanet etmek isterler. Kaliteli çatının diğer ismi olan Sultangazi çatı ustası,  çatı yapımı konusunda müteahhitlerin yardımına yetişmektedir.

Kaliteli bir çatının inşası için 3 önemli adım bulunmaktadır. Doğru malzemelerin tercihi, ince hesaplamalar ve profesyonel işçilik. Bu üç önemli adımın birleşmesi ile sağlam bir çatı inşa edilebilir. Aksi takdirde bu adımlardan birinin eksik olması çatının ömrünü azaltacaktır.

Sağlam bir çatının ilk adımı doğru malzemelerin seçimidir. Sektör içerisinde bulunan çatı malzemeleri içerisinden binanızın yapısı ve iklim şartları göz önünde bulundurularak tercih yapılmalıdır. Örneğin çatı iskeleti konusunda ahşap, metal ya da beton malzemelerden oluşan alternatifler bulunmaktadır. Bu malzemeler içerisinden bina yapısına uygun olanı seçmek tecrübe gerektirmektedir. Ya da toprak ve metal hammaddeli çatı örtüsü malzemesi seçimi iklim koşullarına göre seçilmelidir. Tüm bu seçimlerde sizlere profesyonel destek sunan Sultangazi çatı ustası en doğru kararı vermenize yardımcı olmaktadır.

Sultangazi Çatıcı

Sultangazi Çatı Yapımı

Sultangazi Çatı Tamiri

Bunun dışında uzun süre ayakta kalabilecek bir çatının iyi hesaplanmış olması gerekir. Hesaplama işleminden kasıt çatı iskeletinin yükü taşıyacak nitelikte olması ve çatı eğiminin dikkatli biçimde hesaplanmasıdır. Çatılar özellikle kış aylarında yağan kar ile ciddi manada bir yük taşırlar. Bu yüke karşı ayakta kalabilmeleri için çatı iskeletini oluşturan direklerin iyi hesaplanması gerekmektedir. Ayrıca iyi hesaplanmış bir çatı eğimi ile beraber çatı üzerinde kar uzun süre kalmayarak akıp gidecektir. Bu hesaplama işlemlerini iyi şekilde yapmak ise tecrübeye gereklilik duymaktadır. İşte bu yüzden sağlam bir Sultangazi çatı ustası yapımı konusunda tecrübesi ile Sultangazi çatıcı olmazsa olmazdır.

Sultangazi Çatı Tamiri Ve Sultangazi Çatı Aktarma Ustası

Sultangazi Çatı Tamiri
Sultangazi Çatı ustası  Tamiri

Sultangazi çatı ustası, Çatılar ne kadar sağlam yapılırsa yapılsan uzun ömürlü bir kullanım için periyodik bakımları ihmal edilmemelidir. Çatıların genel bakımı olan çatı aktarma işlemi ise usta ellere teslim edilmelidir. Çatı üzerinde yer alan kiremitlerin sökülerek kontrol işlemi olan aktarma son derece önemlidir. Çünkü gözden kaçırılabilecek en ufak bir detay dahi daha ciddi problemlere neden olabilmektedir. Bu problemlerin önüne geçmek için ise konusunda uzman Sultangazi çatı ustası ile çalışma verilebilecek en doğru karardır.

İnce detayların dahi son derece önemli olduğu çatı aktarma işlemi düzenli aralıklar ile her çatıya yapılmalıdır. Bu aralıklar sağlam çatılarda biraz daha uzun olabilirken sağlam olmayan çatılarda daha sık yapılmalıdır. Çatı örtüsü olarak kullanılan kiremitlerin tek tek sökülme işlemi yapılır. Bu işlem sırasında hassas şekilde çalışılarak sağlam olan kiremitlerinde zarar görmesi engellenir. Sultangazi çatı aktarma ustası bu işlemi yılların vermiş oldu deneyim ile son derece titiz gerçekleştirmektedir.

Kiremitlerin sökülme işleminin ardından ise aktarma işinin en önemli kısmı olan kiremitlerin incelenmesi aşamasına geçilir. Bu aşama esnasında son derece dikkatli bir inceleme yapılmalıdır. Kiremit üzerinde en ufak çizik dahi iyi bir şekilde analiz edilmelidir. Aksi takdirde gözden kaçan kiremit üzerinden oluşacak bir sızıntı bütün emekleri boşa çıkartabilir. Bu yüzden inceleme işlemi aceleye getirilmeden ve tecrübe ile yapılmalıdır. Yıpranan ve yıpranması muhtemel olan kiremitler yenileri ile değiştirilirler. Sultangazi çatı ustası tarafından yapılan aktarma işlemleri sorunsuz bir kış geçirmek tesadüf olmayacaktır.

Sökülen ve analizleri yapılan kiremitler son aşamada yerlerine yerleştirilirler. Bu işleme geçmeden önce ise hem ısı hem de sıvı yalıtımını sağlamak amacıyla çatı örtüsü altına membran döşeme uygulanır. Ve bütün kiremitler suyollarına dikkat edilerek yeniden döşenir. Bu döşeme işlemi sırasında en çok gözden kaçan nokta duvar ve baca kenarlarında boşlukların kalmasıdır. Buralardan su sızıntısını engellemek için son derece titiz çalışılmalıdır.

Daha çok çatı iskeletlerine uygulanan Sultangazi çatı ustası tamiri konusu ise yine oldukça önem taşır. Çünkü kış boyunca çatı üzerinde bulunan kar tabakası iskelete yoğun bir baskı uygular. Bu baskı sonucunda çatı iskelet yapısında deformelerin olması son derece doğaldır. Bu deformelerin bir an önce tespit edilerek tamir edilmesi çatı ömrü için oldukça önemlidir. İskelet yapısında çürüme deformelerin tespiti noktasında profesyonel hizmet sunan Sultangazi çatı ustası çatılarınızı ilk gün ki formuna döndürmektedir.

Sultangazi çatı ustası tamiri ve Sultangazi çatı aktarma ustası tarafından sunulan hizmetler müşteri memnuniyeti garantili ve uygun fiyatlıdır. Tadilat ve aktarma projelerinizi değerlendirmek ve çayımızı

Hemen Whatsapptan İletişime Geçebilirsiniz :  0543 606 00 60

Sultangazi Çatı İzolasyon Ustası

Sultangazi Çatı İzolasyon Ustası
Sultangazi Çatı Ustası izolasyonu

Yaz aylarının gelmesi bile soğuk kış ayları için çatı hazırlıkları hız kazandı. Özellikle geçtiğimiz kışlarda ısınma problemleri yaşayan evlerde yoğun bir yalıtım çalışması göze çarpıyor. Ev içerisinde ki sıcak havanın kaçmaması ve çatıda biriken soğuk havanın eve girmemesi için çatı izolasyonu oldukça verimlidir. Kullanılan yalıtım malzemesi ve uygulanan işçilik ile kış aylarında yakıt masraflarını yarı yarıya düşürmek mümkündür.

Çatı izolasyonu konusunda profesyonel hizmet veren Sultangazi çatı izolasyon ustası müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Özellikle uygun fiyatla sunulan birinci sınıf malzeme ve işçilik pek çok hanenin yüzünün gülmesine sebep olmaktadır. İzolasyon malzemeleri iklime ve bina yapısına göre farklılık gösterebilir. En doğru kararı vermek için kulaktan duyma yöntemler yerine uzman bilgisi tercih edilmelidir. Çatı örtüsü altına ve çatı tabanına uygulanan izolasyon malzemelerinin tercihi Sultangazi çatı ustası tecrübesi ile yapıldığında daha verimli olmaktadır.

Soğuk kış aylarını daha sıcak geçirmek ve gelen yakıt faturaları ile şok yaşamamak için çatınızın yalıtımını ihmal etmemelisiniz. Bu konuda sunulan uygun fiyatlı hizmetler ile yakıt giderleriniz yarı yarıya düşecektir. Çatılarınıza dair bütün işlemlerde ve izolasyon konusunda firmamız ile irtibata geçmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

İstanbul Çatı Ustası

Çatı Ustası

Çatı Tamiri 

Merak Ettiğiniz Her Soruyu Whatsapptan Sorabilirsiniz:  0543 606 00 60

Bizi Takip Edin !

Avcılar Çatı Ustası – Ataşehir Çatı Ustası – Arnavutköy Çatı Ustası – Bayrampaşa Çatı UstasıBağcılar Çatı UstasıBahçelievler Çatı UstasıBakırköy Çatı Ustası Fatih Çatı UstasıGüngören Çatı UstasıGaziosmanpaşa Çatı UstasıKadıköy Çatı UstasıSilivri Çatı Ustası –  Şişli Çatı UstasıZeytinburnu Çatı Ustası   –  Topkapı çatı Ustası 

BİZİ DEĞERLENDİRİN.
Content Protection by DMCA.com
aricati hakkında 57 makale
İstanbul Merkezli olarak Çatı ustası olarak çalışmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın