AVCILAR ÇATI TAMİRİ

Avcılar Çatı tamiri
Avcılar Çatı tamiri

AVCILAR ÇATI TAMİRİ

     Avcılar semtinde eğer çatı tamircisi arıyorsanız doğru adrestesiniz.  Özellikle çoğu ustanın çekindiği ve kesinlikle işinde uzman olmayan kişiler tarafından yapılmaması gereken son derece riski ve önemli bir işlemdir.  Avcılar çatı tamiri işini en iyi biz yapıyoruz.  Çünkü çatı tamir işinin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve ona göre işimizi daha çok önemsiyoruz.  Arı çatı olarak,   her türlü çatınızda ki deformasyonlarınızı düzelterek sizlere iyi bir çatı sunuyoruz.

Avcılar Çatı tamiri
Avcılar Çatı tamiri

Avcılar çatı tamiri , oluk ustası ve izolasyon tamiri. Shingle , membran kaplama  ve Sandviç panel ve Ahşap Çatı yapımı Çatı tamiri ve Avcılar çatı tamiri hizmeti

  • Çatı tamiri yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken bir dizi kural vardır;

  • Çatı hafife alınmayacak kadar öneme haiz olduğu herkes tarafından bildiği malumdur.Eğer çatı tamiri yapılacak ise bu durumun belli başlı şartları da olduğu asla unutulmamalıdır. Aksi taktir de yapılan işlemin faydasını görmek yerine daha büyük zararlara yol açabilmektedir.Örneğin çatınız damlatıyor ve tamire tek başınıza karar verdiniz; ve sıradan bir Avcılar Çatı tamiri ustası ile anlaşma yaparak işleminizi yaptırdınız diyelim.Ama unuttuğunuz ve dikkate almadığınız çatı ömrü yüzünden bu çatı kısa sürede çöktü tam burada usta ile tartışmamanız içten bile değil değil mi?
  • Çatımı kim yapıyor?
  • Çatı konusunda bu ustanın deneyimi nedir?
  • Daha önce yapmış olduğu referanslar incelendi mi?
  • Usta çatı konusunda istikrarlı karar verebilecek olgunlukta mı?
  • Usta seçimi çok önemlidir çünkü sizlerin çatıda göremediği her şeyi usta görebilmektedir.Çatıların yapımı aşamasında genellikle kullanılan malzeme ve usta kalitesine bağlı olarak ömürlerinin olduğunu bilmeniz gerekmektedir.İyi malzeme ve iyi bir Avcılar Çatı tamiri ustası ile yapılmış bir çatının ortalama ömrü on yıla kadar çıkmaktadır.Kullanım ömrünü tamamlamış çatıya harcanan para ve emek boşa gitmektedir.Kullanım ömrünü doldurmuş çatıya tamir işlemi yapılırken şu unutulmamalıdır.Çatı konusunda başınıza gelebilecek hayal edebileceğiniz her şeye hazırlıklı olun!! Çatı çökme tehlikesiyle karşı karşıyasınız,  kış aylarında 2 kat dogalgaz faturasına hazır olun, duvar sıvalarının dökülmesine hazır olun, rutubet ile oluşan hastalıklara hazır olun hatta ve hatta Çatı yangınına ve Ev yangınına hazırlıklı olun..Çünkü Çatı evimizin en değerli en önemli parçalarından bir tanesidir.
  • Avcılar Çatı Tamiri Önemi
    Avcılar Çatı Tamiri Önemi

ÇATI EVİN EN ÖNEMLİ PARÇASIDIR :

Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi çatı gerçekten bir ev için çok önem teşkil eder.  Evin vazgeçilmez parçasıdır çatı diyebiliriz.  Çatı ne kadar çok sağlam olursa içinde yaşayan kişilere de o kadar güven verir.

    Çatılar; rüzgar ve kar yüklerini emniyetle taşır, kar ve yağmur sularını içine almadan çok çabuk,  düzenli şekilde uzaklaştırılmasını sağlar.  Sizin de eğer çatınız bakımsız ya da sorunluysa;  tavandan yağmur suyu akıyor,  elektrik tesisatı bozuksa ve duvarların boyası da söküldüyse sizinde çatınızın tamirine ihtiyaç var demektedir.  Eğer çatı tamir edilmezse doğal olarak evinizin her yeri de bu durumdan zarar görür.  Onun için kesinlikle çatı tamir işini askıya almayın sonradan çok pişman olursunuz.  Rüzgâr,  yağmur,  kar vb. doğa olaylarının neden olduğu çatı sorunları için Arı çatıyı arayarak Avcılar çatı tamiri işi yaptırmak istiyorum dediğinizde yetkilerimize hemen yetkilerimiz sizin için deneyimli personellerini yönlendirerek size ulaşım sağlarlar.

AVCILAR DA ÇATI TAMİRİ NASIL YAPILIR ?

    Öncelikle çatının tüm elemanları kontrol edildikten sonra onarım gereken tüm yerlerin tespiti sağlanır ve sonrasında tamir ve onarım işine başlanır.  Özellikle çatı tamirinde dikkat edilmesi gereken en önemli konuysa;  çatı diplerine ve mahyalara özel çalışma yapılmasıdır.  Kırılan kiremitleri kontrol edip gerekirse değiştirilmelidir.  Derelerde ki su yalıtımı ya da galvanizli saçlar kontrol edilerek;  delik,  kırık,  olanların onarımı yapılması gerekir.  Eğer çatının tamiri gecikirse hasar büyür ve zamana bağlı olarak da artarak devam ettiği içinde gün gelir çatının tamamen değişmesi gerekir.  Onun için kesinlikle çatı tamir işlerinizi ertelemeyin.  Ve en kısa zamanda sorununuzun çözülmesi için Arı çatı Avcılar çatı tamiri yapan deneyimli personellerimizden yardım almalısınız.

Arı Çatı Dekorasyon ve Avcılar çatı tamiri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için https://www.facebook.com/aricatidekorasyon/ adresini kullanarak Facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çatı tamiri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için https://www.aricati.com/hizmetlerimiz/cati-tamiri/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (5 votes)
Content Protection by DMCA.com
aricati hakkında 57 makale
İstanbul Merkezli olarak Çatı ustası olarak çalışmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın